Stránky

19. 8. 2012

Torta - kabelka

Dnes mala dcérka 10 narodeniny a ako som sľúbila tak som splnila. Po dlhej dobe som sa dala do pečenia torty. Celú dobu som sa bála ako ju potiahnem či sa mi nepotrhá marcipán, či sa mi nesekne krém, neprihorí cesto...a čuduj sa svete celkom sa podarila :) Cesto kávové + orechové, krém karamelový a poťahová hmota MMF. Trochu ma sklamala výsledná farba na fotkách ale však aspoň niečo sa musí po.. hmmm.. po... pokaziť :) Takže farba kabelky je bledunko ružová + bledá fialková :) No však kuknite či sa podobá na kabelku :)

12 komentárov:

 1. Jej,jej,jej,ja som si naozaj pAr sekúnd myslela, že je usita. Dcérka musela byt nadšena z takej dospelackej kabelky a sikovnej mamky.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ivka, ďakujem ;) Dcérka si už toľko neváži vecičky odo mňa ;) Potešia ju, ale berie ich ako samozrejmosť keď jej toho veľa vyrobím aj mimo sviatkov. No, rozmaznala som si ju :DD Som rada, že sa páči ;)

   Odstrániť
 2. Ali dokonalé!! Na první chvíli jsem myslela že je ušitá:-))
  Jsi všeumělec!

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ajuška, ďakujem ;) Teším sa, že sa mi podarila som sa jej bála :)

   Odstrániť
 3. Ala, ty si všestranná!. Super torta, do detailu vymakaná.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Jani, videla ju kamoška na stole a vraj kde som ju kúpila :D

   Odstrániť
 4. Fakt jsem si myslela, že je ušitá, ještě jsem si říkala, co je to za hezká vytlačovaná látka a hledala jsem fotku dortu - teprve pak jsem si přečetla text. Možná, že kdyby fotky měly ty barvy jak jsi psala, tak by mi to došlo dřív :-)))
  Super, taky bych chtěla takovou kabelku :-)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Gizka, normálne sa teším, že sa tak podobá na skutočnú :) Len táto je fakt o niečo sladšia ;) Ďakujem za krásne slová.

   Odstrániť
 5. Ajko, kabelka je luxusní - škoda sníst, i když určitě chutnala báječně! Pa Maru

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Maru, veru už neostala ani omrvinka :) Ďakujem za pochvalu, moc ma to potešilo.

   Odstrániť